ZARZĄDZENIE NR 17/2017
WÓJTA GMINY WARLUBIE
z dnia 4 kwietnia 2017 r.
w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania
uzupełniającego na rok szkolny 2017/2018, w tym terminów składania dokumentów do oddziałów
przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas I publicznych szkół podstawowych, dla
których organem prowadzącym jest Gmina Warlubie.

Całe zarządzenie znajdziecie klikając link poniżej:

Regulamnin rekrutacji i stosowne druki - wnioski w załącznikach PDF -kliknij tu!

Dodatkowe informacje i te same druki można otrzymać w seretariacie szkoły.

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 03 marca 2014 13:05
Dokument wprowadzony do BIP przez: Marek Fandrejewski
19 kwietnia 2017 13:58 (Marek Fandrejewski) - Zmiana treści zakładki.
19 kwietnia 2017 13:54 (Marek Fandrejewski) - Zmiana treści zakładki.
19 kwietnia 2017 13:40 (Marek Fandrejewski) - Zmiana treści zakładki.
Zatrzymaj banner przewijany
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. Adam Mickiewicz.::Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek. Albert Einstein.::Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. Adam Mickiewicz.::Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek. Albert Einstein.::