Zielona Szkoła

Szkoła Podstawowa w Lipinkach im. Przyjaciół Borów Tucholskich, jest położona na skraju Borów Tucholskich w Gminie Warlubie, niedaleko gminy Osie.  Stanowi ona centrum uroczej wsi Lipinki mającej wspaniały klimat wytworzony przez żywiczne drzewa sosnowe borów, oraz dwu pobliskich jeziora Rybno i Trzebucz. Ludzie tu mieszkający są mili, gościnni i sympatyczni. Szkoła realizuje autorski program ekologiczny i ekologia w całej w całej rozciągłości jest priorytetem wszystkich działań edukacyjnych i wychowawczych podejmowanych przez Dyrektora, Radę pedagogiczną i Radę Rodziców.

Posiadamy bazę noclegową, stołówkę i kuchnię. Jednorazowo możemy przyjąć i zakwaterować do 32 uczniów i 4 do 6 osób kadry, na formy typu biwaki, zimowiska, czy kolonie. Przyjmujemy też grupy wędrowne na pojedyncze noclegi.

W okresie wakacji letnich, możemy zwiększyć ilość grup do 45, przy założeniu, że ta druga trzydziestka, będzie zakwaterowana w klasach na łóżkach kanadyjkach.

W ramach działalności zielonej szkoły zajęcia ekologiczne mogą być prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną szkoły.

Ceny wynajmu miejsc w zielonej szkole, są do negocjacji z dyrektorem. Uzależnione są one od wielu aspektów wynajmu.

Serdecznie zapraszamy. Mamy doświadczenie, wiele grup już nas odwiedziło. Ciągle podnosimy standard naszej bazy.

Tel. +48 52 33 28 622, e-mail:fandrej1@o2.pl

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 20 lutego 2013 13:07
Dokument wprowadzony do BIP przez: Marek Fandrejewski
21 lutego 2013 14:19 (Marek Fandrejewski) - Zmiana treści zakładki.
21 lutego 2013 14:16 (Marek Fandrejewski) - Zmiana treści zakładki.
20 lutego 2013 13:33 (Marek Fandrejewski) - Zmiana treści zakładki.
Zatrzymaj banner przewijany
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. Adam Mickiewicz.::Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek. Albert Einstein.::Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. Adam Mickiewicz.::Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek. Albert Einstein.::